Beiratkozás a 2023/2024-as tanévre

FELHÍVÁS

A Zalaegerszegi Tankerületi Központ fenntartásában működő általános iskolákba történő beíratásra

Értesítjük az érintett szülőket, hogy a 2023/2024. tanévre történő általános iskolai beíratásokra

az alábbi időpontokban kerül sor:

2023. április 20. (csütörtök) 8 órától  16 óráig

2023. április 21. (péntek) 8 órától 16 óráig

KÖTELEZŐ a személyes megjelenés.

Tanköteles, azaz 2017. augusztus 31-ig született gyermekét a szülő köteles a lakóhelye, ennek hiányában tartózkodási helye szerinti illetékes vagy a választott iskola első évfolyamára beíratni.

Az első évfolyamra történő beíratáskor be kell mutatni:

a gyermek nevére kiállított személyazonosságot igazoló hatósági igazolvány

– a gyermek nevére kiállított lakcímet igazoló hatósági igazolványt (lakcímkártyát),

– állandó bejelentett lakcím hiányában tartózkodási hely, a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező nem magyar állampolgár esetén regisztrációs igazolás vagy tartózkodási kártya/állandó tartózkodási kártya

A felvételről első fokon az iskola igazgatója dönt, elutasítás esetén a Zalaegerszegi Tankerületi Központ igazgatója hivatott a felülbírálati kérelmet elbírálni.

Kajári Attila

Tankerületi igazgató sk.

2023.

Az egyes általános iskolák körzetébe tartozó települések, utcák és terek nevét az alábbiakban közöljük:

– Türje

– Batyk

– Óhíd

– Kisgörbő

– Mihályfa

– Szalapa

– Kisvásárhely

– Tekenye

Település: Türje

TÜRJEI SZENT LÁSZLÓ Általános Iskola

8796 Türje, Szabadság tér 11-15.

Tel.: 06-83-356-004

További, a tankerület illetékességi területén működő általános iskolák:

Deák Ferenc Általános Iskola és Gimnázium, 8790 Zalaszentgrót, Kossuth Lajos utca 11.

Fazekas József Általános Iskola, 8357 Sümegcsehi, Kossuth Lajos utca 1.

Zalabéri Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, 8798 Zalabér, Hunyadi János utca 2.

Gyógypedagógiai nevelési-oktatási intézmények:

Konc Dezső Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, 8790 Zalaszentgrót, Zala utca 1.